Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з рятувальниками та вогнеборцями лісової пожежі в Зоні відчуження

Денис Шмигаль подякував рятувальникам та пожежникам за їхню невпинну працю у боротьбі з вогняною стихією. 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з Президентом України Володимиром Зеленським зустрілися зі співробітниками ДСНС, які брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі у Чорнобильській зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення. Під час зустрічі Президент вручив 22 рятувальникам державні нагороди.

У заході також взяли участь Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець, керівники ДСНС та Зони відчуження.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подякував співробітникам ДСНС за віддану роботу та щоденний подвиг.

«Більше тисячі людей задіяні в ліквідації пожежі. Ми дякуємо вам і усім тим, хто поруч з вами стоїть пліч-о-пліч і робить цю складну роботу. Сьогодні – у річницю трагедії на ЧАЕС – передаємо слова вдячності всім ліквідаторам. Символічно, що саме 26 квітня ви отримали від Президента державні нагороди», – сказав очільник Уряду.

Також представники Уряду разом з Президентом України оглянули місце пожежі поблизу сіл Нова Красниця та Річиця, де співробітникам ДСНС своєю нелегкою працею вдалося зупинити вогонь.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з рятувальниками та вогнеборцями лісової пожежі в Зоні відчуженняПрем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з рятувальниками та вогнеборцями лісової пожежі в Зоні відчуження