Прем’єр-міністр у ході поїздки на Закарпаття відвідав обласну лікарню та КПП «Чоп»

Очільник Уряду особливу увагу приділив роботі медичних установ та КПП «Чоп». 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у ході робочої поїздки в Закарпатську область відвідав Закарпатську обласну клінічну лікарню імені Андрія Новака, яку визначено однією з опорних для госпіталізації пацієнтів із COVID-19.

В ході поїздки очільник Уряду наголосив, що медики зараз перебувають «на передовій» у боротьбі з коронавірусною хворобою й їхня робота має оплачуватися належним чином. Також вони мають бути повністю забезпечені усіма засобами індивідуального захисту.

«Сьогодні з собою в літаку ми привезли на Закарпаття частину засобів індивідуального захисту, які Офіс Президента постійно доправляє в Україну. Частку цієї поставки ми передали для потреб області, а іншу доправили в лікарню», – зазначив Денис Шмигаль.

Він також повідомив, що сьогодні Україна йде помірним сценарієм поширення COVID-19. Це означає, що превентивні заходи були запроваджені вчасно.

Прем’єр-міністр також відвідав пункт пропуску «Чоп (Тиса)-Захонь», де заслухав доповідь в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби Віктора Івануса та начальника Чопського 94-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України Руслана Цапюка.

Під час поїздки очільник Уряду ознайомився з сучасними засобами контролю на Закарпатській митниці. Також обговорювалася проблема мосту «Чоп – Загонь» через річку Тиса, що на кордоні з Угорщиною. Міст був побудований у 1996 році і наразі потребує капітального ремонту.

Прем’єр-міністр доручив вивчити документи та надати пропозиції з вирішення проблеми з мостом.

Прем'єр-міністр у ході поїздки на Закарпаття відвідав обласну лікарню та КПП «Чоп»