Україна та Республіка Білорусь проведуть Третій форум регіонів у жовтні 2020 року

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Республіки Білорусь Володимиром Макеєм.

Дмитро Кулеба висловив вдячність білоруській стороні за плідну співпрацю у протидії поширенню COVID-19. Співрозмовники високо оцінили взаємодію відомств обох країн у справі повернення українських та білоруських громадян на Батьківщину у березні-квітні цього року.

Очільники зовнішньополітичних відомств надали високу оцінку стану виконання домовленостей, досягнутих під час зустрічі президентів України та Білорусі 4 жовтня 2019 року у м.Житомир. Міністри підтвердили готовність до проведення Третього форуму регіонів України та Білорусі у жовтні 2020 року у м.Гродно.

У ході розмови сторони окремо зупинилися на ключових напрямках двостороннього співробітництва, передусім розвитку торгівлі, інфраструктури та енергетики. Наразі активно триває підготовка до чергового засідання Міжурядової змішаної українсько-білоруської комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Глава МЗС запросив свого білоруського колегу здійснити робочий візит в Україну.