«Велике будівництво» – важливий інструмент регіонального розвитку, – Олексій Чернишов

Сьогодні, 16 квітня, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов з робочою поїздкою відвідав Полтавську область.

Міністр провів нараду з керівництвом області щодо виконання завдань Уряду, зокрема, щодо протидії поширенню COVID-19 та епідеміологічної ситуації в області, а також щодо будівництва об’єктів Національного проекту «Велике Будівництво» та Державного фонду регіонального розвитку. Разом із головою Полтавської обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим відвідали кілька будівництв.

«Ініційований Президентом Національний проект «Велике будівництво» стартував в Україні в березні. У рамках цієї програми Полтавська область поставила за мету у 2020 році завершити будівництво та реконструкцію 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів. Загальний бюджет проектів понад 194 млн грн. З ДФРР планується залучити 48,8 млн грн, з місцевого бюджету – 73 млн грн та стільки ж з інших джерел. Наразі вже йдуть роботи на трьох об’єктах.

Проекти відрізняються і за масштабами робіт, і за вартістю. Але всі вони актуальні для регіону, адже направлені на підвищення якості життя мешканців області.

«Велике будівництво» є важливим інструментом регіонального розвитку. Нова опорна школа, сучасний ЦНАП, добудований дитсадок, відремонтовані дороги, – саме такі речі підвищують рівень комфортного життя українців у громадах. Саме такі речі впливають на розвиток регіонів, а отже України», – зазначив Міністр.

У рамках візиту Олексій Чернишов відвідав кілька об’єктів «Великого будівництва». Зокрема, він ознайомився з будівництвом опорної школи на 500 місць у м.Заводське, яку планується ввести в експлуатацію до 1 вересня 2020 року. Для завершення будівництва школи необхідно закінчити опорядження фасаду, внутрішнє опорядження приміщень, закупити обладнання в кабінети.

Також Міністр оглянув будівництво Центру надання адміністративних послуг у м.Полтава, дошкільного навчального закладу №6, Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та першої черги обходу м. Полтава автомобільної дороги М03 Київ – Харків – Довжанський.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зауважив, що «незважаючи на коронавірусну пандемію, «Велике будівництво» в області – триває. Серед головних наших пріоритетів – розбудова доріг й об’єктів медичної сфери. Ми контролюємо перебіг будівництва і налаштовані здати в експлуатацію всі заплановані проекти згідно з визначеними термінами».