Кабмін звільнив підозрюваного в держаній зраді державного секретаря Міністерства інфраструктури України

Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України приняв 15 квітня 2020 р. за № 415-р.

“Про звільнення Галущака А. Е. з посади державного секретаря Міністерства інфраструктури України. Звільнити Галущака Андрія Едуардовича з посади державного секретаря Міністерства інфраструктури України відповідно до частини першої статті 871 Закону України “Про державну службу”.

Нагадаємо, два тижні тому Служба Безпеки України затримала високопосадовця, який незаконно передавав таємні документи.

У межах кримінального провадження правоохоронці встановили, що високопосадовець, державний службовець категорії «А», скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони України, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

воїми діями чиновник завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України.      

2 квітня 2020 року проведено слідчі дії у робочому кабінеті та за місцем проживання держслужбовця. Правоохоронці вилучили мобільний телефон і електронний планшет, в яких виявлено переправлений таємний документ та інші службові документи з грифом «Для службового користування».