Випробування комплексу крилатих ракет «Нептун» пройшли на ліхтерах ДП “Українське Дунайське пароплавство”

Міністерство інфраструктури та ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» сприяє підвищенню обороноздатності Збройних Сил України. Міністерство інфраструктури України перебуває в тісній співпраці з Міністерством оборони України.

«Українське Дунайське пароплавство передало ліхтери, що знаходяться на балансі підприємства, і які, в силу істотного зносу не могли використовуватися за цільовим призначенням і перебували у відстої, для проведення військових навчань. Випробування протикорабельного ракетного комплексу РК-360 МЦ «Нептун» пройшли успішно. Це приклад ефективної співпраці Міністерства інфраструктури та Міністерства оборони», – зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Дані ліхтери були використані в якості мішеней під час випробувань протикорабельного ракетного комплексу РК-360 МЦ «Нептун» під час навчань на півдні Одеської області на державному випробувальному полігоні «Алібей». Під час стрільб комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун» було здійснено перевірку тактико-технічних характеристик, зокрема, дальність та точність ураження морських цілей. Комплекс крилатих ракет «Нептун» — розробка конструкторів державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.