Протягом доби в Україні підтверджено 308 нових випадків коронавірусної хвороби, з яких 18 дітей, – Віктор Ляшко

Протягом доби в Україні підтверджено 308 нових випадків коронавірусної хвороби, з яких 18 дітей. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 10 квітня.

За його словами, за останню добу найбільше випадків з підтвердженим діагнозом на COVID-19 зареєстровано у м. Києві – 48. У Житомирській області – 45, Вінницькій – 40, Чернівецькій – 39. «Приріст за минулу добу по Україні становить 13,1%», – сказав Віктор Ляшко.

Всього станом на 9:00 11 квітня  в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус, з яких 163 дитини. 

Він також повідомив, що за минулу добу госпіталізовано 94 особи, з яких одна дитина.

На сьогодні, за словами головного державного санітарного лікаря України, з тяжким перебігом хвороби з підключенням до апаратів штучної вентиляції легень у лікарнях перебувають 45 осіб.

Заступник Міністра повідомив, що за минулу добу одужало 18 осіб, серед яких 3 медичних працівники. Загалом з початку фіксування епідемії на території України одужало 79 осіб. А кількість летальних випадків становить 73 особи.

Віктор Ляшко також зазначив, що у Миколаївській області у Вознесенському районі зафіксовано уже два випадки захворювання на COVID-19, які ще не ввійшли у статистику за минулу добу. «Коронавірус виявили у двох людей, які повернулися з Польщі. Таким чином, в Україні не залишилося жодної області без підтверджених випадків хвороби», – зауважив він.

Заступник Міністра повідомив, що в Україні лікування хворих на COVID-19 відбувається за встановленими у світі стандартами надання медичної допомоги – симптоматично для легких форм захворювання.