У Кривому Розі будують дорогу, яка з’єднає два великих мікрорайони

Замість глибокої непрохідної балки – якісна дорога із тротуарами та велодоріжками. У розпалі – її будівництво у Кривому Розі. Дорогу зводять обласним коштом. Вона з’єднає два великі мікрорайони: Сонячний та Ювілейний. Із ходом робіт ознайомився голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Будуємо «з нуля» дуже важливу для Кривого Рогу дорогу. Це великий інфраструктурний проект, реалізація якого зробить комфортнішим життя близько 80 тис. містян. Новою дорогою користуватимуться мешканці двох великих мікрорайонів. Проїзна частина буде із якісним покриттям. Облаштуємо і зручні пішохідні та велосипедні доріжки», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Мікрорайони Сонячний та Ювілейний у Кривому Розі «виросли» по різні боки вулиці Спаської. Аби дістатися з одного до іншого, машини рухалися в об’їзд, а пішоходи – просто через балку. Дорогу, яка з’єднає два «спальні» райони, будують вперше.

Новозбудована дорога буде понад 350 м довжиною та від 7,5 до 11,5 м шириною.

До будівництва підключилася і міська влада. Місцевим коштом підрядники зараз прокладають нові комунікації. Замінюють водопровід, каналізацію, інші інженерні мережі.