МЗС України запрошує підприємців, власників, а також топ-менеджерів компаній, які зацікавлені в розвитку експорту та відкритті нових ринків збуту, долучитись до роботи в рамках Ради експортерів та інвесторів України.

“Пандемія COVID-19 створює неймовірні виклики для глобалізованої світової торгівлі. Найближчі місяці всі, без виключення, країни в світі розроблятимуть нові плани подолання наслідків економічного лихоманки. Ми теж не стоїмо на місці. Для посилення захисту та просування економічних інтересів українського бізнесу за кордоном МЗС України перезапускає роботу Ради експортерів та інвесторів”, – заявляє Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. – “Рада експортерів та інвесторів України має об’єднати бізнес з галузей економіки з високим експортним потенціалом для того, щоби:

· визначити найбільш пріоритетні регіони світу з точки зору привабливості для українського експорту та забезпечення економічної безпеки України,

· визначити найбільші виклики для українських експортерів за кордоном, на подолання яких має бути спрямована політико-дипломатична робота МЗС України,

· сформувати перелік практичних кроків, які, в межах компетенцій, можуть бути реалізовані закордонними дипломатичними установами України для сприяння залученню прямих іноземних інвестицій в Україну”.

Якщо Ви хочете стати учасником Ради експортерів та інвесторів України, просимо заповнити онлайн-форму до 17 квітня 2020 року.