З початку року державні кадастрові реєстратори Миколаївщини зареєстрували в режимі он-лайн майже 7 тис. земельних ділянок

На Миколаївщині громадяни активно користуються електронними сервісами Держгеокадастру через мережу Інтернет. Найпопулярнішими послугами на сьогодні є замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в режимі он-лайн та реєстрація земельних ділянок через електронний кабінет.

З початку 2020 року землевпорядники Миколаївської області за заявами громадян зареєстрували в Державному земельному кадастрі через мережу Інтернет 6 876 земельних ділянок. Найбільше державних реєстрацій виконали фахівці щодо земельних ділянок, розташованих на території Баштанського (681), Вітовського (579), Новобузького (516) та Вознесенського (493) районів Миколаївщини.

Витяги, сформовані за результатами державної реєстрації земельних ділянок онлайн, громадяни отримують у центрах надання адміністративних послуг, які обрали під час їх замовлення.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.