Сьогодні останній день, коли власник танкеру “Делфі” має прибрати судно з пляжу

Станом на сьогдоні судно залишається на місці. Нагадаємо, танкер “Делфі” потрапив в аварійну подію 21 листопада 2019 року. Під час шторму судно зірвало з якоря і викинуло на один з пляжів міста Одеса.

Через те що судно вже певний час стояло на рейді без палива, команда не змогла здійснити маневрування. Від евакуації члени екіпажу відмовлялись до останнього.

В лютому 2020 року обласна прокуратура повідомила про підозру капітану судна у порушенні правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту, що створило небезпеку для життя людей.

Підозрюваний, в порушення правил безпеки мореплавства та вимог міжнародного свідоцтва про мінімальний склад екіпажу, з командою із 3-х замість 5-ти осіб, незважаючи на втрату одного з якорів, непрацездатність головних двигунів судна, відсутність палива та попередження про погіршення погодних умов, настійливо відмовився від допомоги, чим поставив під загрозу життя членів екіпажу та сторонніх осіб.

Крім того, за результатами слідства прокурори розпочали кримінальне провадження за фактом можливого порушення статутних правил несення прикордонної служби службовими особами Державної прикордонної служби України.