Кадастрові реєстратори Львівщини за три місяці цього року зареєстрували більше 30 тис. земельних ділянок

За три місяці 2020 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували більше 30 тис. земельних ділянок (30 768) в Національній кадастровій системі. Відзначимо, що за останній тиждень майже всі заяви (96%) надійшли за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Загалом, 2020 року (станом на 27 березня), до землевпорядної служби Львівської області надійшло 52 819 заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 51 241 заяву, або 97% від їх загальної кількості.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. Загалом на Львівщині за останні три місяці опрацьовано більше 20 тис. заяв (20 429) про видачу таких документів.

Довідково 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.