Криклій залишається Міністром інфраструктури – джерело

За інформацією з джерел “Морських бізнес-новин України” Владислав Криклій залишається Міністром Інфраструктури України.

Нагадаємо, раніше “Українські національні новини” повідомили, що В.Криклій може залишити Кабмін разом з Міністром охорони здоров’я та Міністром фінансів.

Серед претензій до Криклія “УНН” назвали – небажання або нездатність побороти корупцію в “Укртрансбезпеці”, розростання схем тіньової оренди в морських портах, побори з моряків, які стягує Адміністрація морського і річкового транспорту, відсутність будь-яких істотних зрушень в питанні реформування “Укрзалізниці”.

“В останні кілька днів Криклій став ще й фігурантом декількох скандалів. По-перше, журналісти виявили так званий “тіньовий офіс” міністерства інфраструктури на Рильському провулку, з якого, як виявилося, відбувається управління всіма тіньовими потоками в галузі. Керує офісом, за даними ЗМІ, дехто юрист Павло Шевченко, близький соратник Криклія.

По-друге, народний депутат Олександр Дубінський оприлюднив повістку про виклик Криклія на допит у скандальній справі про незаконну сертифікацію іномарок. Згідно з фабулою справи, імпортери, перебуваючи в можливій змові зі співробітниками Сервісних центрів МВС (Криклій очолював Головний СЦ до призначення в міністерство) організували незаконну сертифікацію та реєстрацію кількох тисяч мексиканських Volkswagen Golf після “дизельгейта” в США. Партнером у цій схемі у Криклія, за словами Дубінського, був все той же Павло Шевченко.” – йдеться у повідомленні.