Моряки з судна New Orion, яке було заарештовано біля Китаю, повернулись до України

З кінця минулого року наши морякі перебували на борту заарештованого біля берегів Китаю судна New Orion. Вже в березні, після заміни і від’їзду додому частини екіпажу, на балкері, що стоїть на річці Янцзи, залишалися ще четверо наших співвітчизників які вчора повернулись додому.

Незважаючи на всі труднощі з поверненням, до яких додалася ще нинішня ситуація з пандемією, вчора, решта членів команди, повернулась додому.

«Шлях додому виявився довгим, спочатку нас на маленькому буксирі (баржі) переправили до найближчої ділянкиі суші, де вже чекав автобус, на якому потрібно було проїхати три КПП для перевірки (на всіх трьох) документів і температури. Так ми опинилися в Шанхаї. Прибувши в аеропорт з квитками для вильоту в Париж, нам повідомили, що до Франції всі рейси скасовані. Після цього почались довгі 20 годин очікування хоч якогось варіанту для вильоту. На щастя, нам вдалося «сісти» на рейс Шанхай-Москва. 5 годин перельоту і наступні 20 годин очікування, тепер уже вильоту в Білорусь. З мінського аеропорту нас автобусом переправили до кордону з Україною, де на нейтральній території, нас зустріли і відвезли до Києва», – повідомив один з членів команди.

«На щастя, все закінчилося добре, всі вже вдома, на самоізоляції і під пильним контролем лікарів», – закінчив свою розповідь співрозмовник “Рупора Одессы“.