(ВІДЕО) Зникла гербова печатка одеської філії Держекоінспекції – Ірина Гриб

“СМИ уже писали, что Кардаш и Осипенко забаррикадировались в помещении Госэкоинспекции, не давая возможность должностным лицам попасть на рабочих местах. Сегодня они подмутили гербовую печать.
Начальник отдела правового обеспечения Руслана Телятник не позволяет установить личности людей, ответственных за место хранения печати и ее местонахождения.
Фактически сейчас заблокирована работа Госэкоинспекции вопрос не только в зарплатах, но и в работе в целом.” – повідомила Ірина Гриб.

 

Нагадаємо, раніше голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов повідомив, що новий В.О.голови в Одескому підрозділі не зміг потрапити на робоче місце.

“Як я вже зазначав, за 4 місяці ми змінили більшість начальників територіальних підрозділів ДЕІ, залишився лише проблемний Одеський регіон. Ми призначили там нового виконуючого обов’язки, проте, здається, старе керівництво ми будемо змушені віддирати звідти разом з кріслом.

Сьогодні мій перший заступник, Деніс Каплунов, приїхав до Одеси для того, щоб офіційно представити нового начальника Одеської інспекції. Але стався інцидент. Одеське керівництво забарикадувалося в приміщенні інспекції і намагається не пустити нас. Звучить смішно, але так воно і є.”