Поїзд «4 столиці» виконає спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн

Поїзд «4 столиці» виконає спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн.

 Укрзалізниця призначила на 21 березня рейс поїзда № 31/32 Київ — Мінськ, Рига Вільнюс та зворотно для повернення до своїх країн громадян України, Білорусі, Литви та Латвії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон.

 Вказаний поїзд, вивезе із Києва на Батьківщину усіх бажаючих громадян Білорусі, Литви та Латвії, а у зворотному напрямку доставить в Україну її громадян із Литви та Латвії.

Поїзд відправиться із Києва 21 березня о 12:55, прибуде до Мінська о 00:05 22 березня, до Вільнюса о 03:48 та до Риги – о 08:29 22 березня.

У зворотному напрямку поїзд відправиться 22 березня о 19:40 із Риги та зробить зупинки для посадки пасажирів у Шауляї – о 21:58, Вільнюсі – о 00:30 23 березня, прибуде до Києва о 16:42. Квитки для тих, хто знаходиться у Латвії будуть доступні у продажі через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. та у касах вокзалу Риги.

Для тих хто знаходиться у Литві та інших зазначених містах – тільки через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. Раніше Укрзалізниця призначила низку поїздів класу «Інтерсіті+» сполученням Пшемисль – Київ, які евакуюють громадян України із Польщі та Чехії.