Керівництво Одеської екологічної інспекції забарикадувалося, щоб перешкодити представленню нового начальника – Фірсов

Про це повідомив голова Державної Екологійної Інспекції Єгор Фірсов.

“Як я вже зазначав, за 4 місяці ми змінили більшість начальників територіальних підрозділів ДЕІ, залишився лише проблемний Одеський регіон. Ми призначили там нового виконуючого обов’язки, проте, здається, старе керівництво ми будемо змушені віддирати звідти разом з кріслом.

Сьогодні мій перший заступник, Деніс Каплунов, приїхав до Одеси для того, щоб офіційно представити нового начальника Одеської інспекції. Але стався інцидент. Одеське керівництво забарикадувалося в приміщенні інспекції і намагається не пустити нас. Звучить смішно, але так воно і є.” – повідомив він.

Нагадаємо, у грудні Олександра Ставнійчука у рамках дисциплінарного провадження було відсторонено від виконання обов’язків керівника Кримсько-Чорноморського округу через систематичне здирництво в портах України.

«Перед тим як іноземне судно, яке перебувало в українському порту, готувалося відчалити, місцеві еконоінспектори терміново вигадували якусь перевірку або порушення, щоб під цим приводом затримати корабель в порту на кілька днів. Найчастіше вирішували брати на аналіз так звані баластні води, тобто звичайну морську воду, яку судна набирають прямо з моря для збільшення осадки поки стоять в порту, а потім зливають назад, перед тим, як відплисти. Як правило, баластні води набираються у спеціальні ізольовані танки, тому ніякого забруднення їх не відбувається. Але в теорії влаштувати перевірку цих вод можна, тому саме вони і ставали приводом для затримання суден» – розповідав Егор Фірсов.