Звернення в.о.голови Морської Адміністрації Сергія Звягінцева

Ми повинні виграти час! Ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження!!! Повідомляє Морська Адміністрація.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», запроваджено карантин на усій території України.

Тому Морська адміністрація з метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції запроваджує відповідні заходи. Вони – вимушені, тимчасові та важливі. Адже здоров’я і життя людей – найважливіше! І ми повинні дбати перш за все про це! Друзі! Перш за все, звертаємо вашу увагу на зміни в організації роботи з надання адміністративних послуг:

!!! Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00.

! У відкритій частині приміщення для прийому громадян має перебувати не більше людей, ніж робочих місць для обслуговування, а інші очікують запрошення за його межами;

! відстань між відвідувачами та адміністраторами не має бути менша, ніж 1 метр;

! до прийому не допускатимуться громадяни з ознаками інфекційних захворювань без масок;

! не здійснюватиметься екзаменаційна діяльність кваліфікаційних комісій з підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання посвідчення судноводія малого/маломірного судна та посвідчення судноводія торговельного судна, яке допущено до плавання судноплавними річковими внутрішніми водними шляхами;

! результати адміністративних послуг надсилатимуться поштою, або кур’єрським зв’язком. Загалом, у зв’язку з оголошеним карантином, рекомендуємо, при можливості,  відкласти візит до Морської адміністрації до зняття відповідного обмеження.

Проте, ми з вами залишаємося на зв’язку! Надаємо консультації в дистанційному режимі: тел.  044-294-60-16.

Шановні друзі! Закликаю всіх піклуватися про своє здоров’я та здоров’я всіх, хто вас оточує. Бережіть себе!!!