Петрашко Ігор призначений Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

За поданням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля Верховна Рада України призначила Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Петрашка Ігоря Ростиславовича. За це проголосували 243 народних депутати.

При представленні нового Міністра Денис Шмигаль заявив, що Ігор Петрашко має більше 20 років роботи в сфері економіки та менеджменту. «Я вважаю його одним з кращих економістів в Україні, він допоможе нам рухатися вперед, у тому числі напередодні економічної кризи», – заявив Прем’єр-міністр.

Новий Міністр заявив, що Україна зараз входить у складну економічну ситуацію, в тому числі через коронавірус. На його думку, наслідки того, що зараз відбувається в світі Україна відчує через 3-6 місяців.

«Я бачу два завдання. Перше, це підтримати і збалансувати українського виробника, в ситуації, коли ринки почнуть закриватись. Друге, створення фундаментальних умов, щоб і український бізнес відчував себе добре, і продовжувався приплив іноземних інвестицій», – заявив Міністр.

Відомо, що Ігор Петрашко закінчив Львівський національний політехнічний університет за спеціальністю бізнес-адміністрування, а також має диплом МВА бізнес школи при університеті Вандербільта в США. За даними сайту latifundist, Ігор Петрашко в 2004-2007 роках працював спочатку в московському, а потім в київському представництві компанії Ernst & Young, працював в інвестиційній компанії “Трійка Діалог Україна”, до 2013 року очолював департамент корпоративного бізнесу “Ощадбанку Росії”.

З квітня 2013 працює агрохолдингу UkrLandFarming заступником генерального директора Олега Бахматюка.