«Одеська морська академія» без тендерів уклала з ексклюзивною фірмою сотню угод на 33 мільйони

Національний університет «Одеська морська академія» протягом 2016-2020 років за неконкуретною процедурою уклала низку угод з ПП «Сектор Плюс» щодо закупівлі різних послуг та робіт на загальну суму 33,94 млн грн.

Про це на дані системи «Прозорро» пише видання «Монітор».

Всього з серпня 2016 року морська академія уклала з «Сектор Плюс» 102 угоди. Всі вони укладені за процедурою звітування.

«Одеська морська академія» єдиний замовник «Сектор Плюс». Замовлялися будівель ні роботи, послуги з ремонту та інше, всі на до порогові суми.

Тільки з початку 2020 року академія підписала з фірмою 11 договорів на суму 4,7 млн грн.

При цьому, учбовий заклад розбивав замовлення за одною адресою на декілька угод. Наприклад, з початку цього року було вже замовлено капремонту різних приміщень за однією адресою – Одеса, вул. Маловського 10, на загальну суму 1,78 млн грн.

Останні 20 років ректором Нацуніверситу «Одеська морська академія» є Михайло Міюсов.

Власницею «Сектор Плюс» вказана одеситка Людмила Гунія, директором є Сергій Гунія.

Від «Наших грошей»

Роботу в ПП «Сектор Плюс» Сергія Гунії в 2019 році декларувала його дружина Людмила Карпенко, яка займала посаду Головний державний ревізор-інспектор відділу позапланових перевірок ризикових платників управління аудиту ГУ ДФС в Одеській області. 80 річна Людмила Гунія є матір’ю директору фірми Сергію Гунії. Останній також є співвласником Фірма «Комбі» ТОВ, де його бізнес-партнерами є Рамазі Абесадзе та Валерій Сунцов.

Оприлюднені в «Прозорро» угоди «Одеської морської академії» з «Сектор Плюс» не містять інформації по вартість закуплених матеріалів та робіт.