Триває підготовка морських піхотинців за участю військових Канади в межах навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER

На полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів бійці 35-ї окремої бригади морської піхоти відпрацювали бойові стрільби відділень.

Заходи відбуваються за участю представників Збройних сил Канади в межах навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER.

Темою чергових занять стали бойові стрільби у складі відділень. Насамперед командири відділень під керівництвом українських інструкторів провели докладний інструктаж на макеті місцевості.

Використовуючи підручні засоби, командир відділення наочно демонструє кожному військовому його маневр, щоб він міг чітко усвідомити бойове завдання, завдання свого підрозділу, своє місце в бойовому порядку, щоб діяти злагоджено й успішно.

Відділення 35-ї бригади пересувалося на бронеавтомобілі “Варта”. За легендою, на відкритій місцевості зіткнулися з ворогом. Десант зустрічає супротивника вогнем з автоматів.

Військовослужбовець ЗСУ Володимир “Піф” говорить: “Вважаю, що заняття наші пройшли на належному, високому рівні, дякуючи нашим інструкторам, які досить добре підготувалися до цього заняття. І в особового складу дуже велике було бажання, мотивація”.

На заняттях присутні військові з Канади. Вони допомагають українським інструкторам, перевіряють їхню роботу на відповідність стандартам НАТО.

Представник місії Збройних сил Канади в Україні “Unifier” Ніколас Мак говорить: “Ми з моєю командою проводимо навчання. Ми виступаємо в ролі менторів, тобто помічаємо певні моменти, які треба, може, коригувати, за необхідності”.

Ніколас Мак розповів, що комунікувати з українськими військовими цікаво, адже вони діляться бойовим досвідом.

– Підрозділи 35-ї бригади займаються разом із канадськими колегами з початку лютого цього року, – каже заступник командувача морської піхоти Військово-морських сил України Дмитро Делятицький. – Ми максимально зацікавлені підготовкою своїх військових частин, тому я, заступник командувача з бойової підготовки, сам командувач, інші офіцери дуже часто присутні під час підготовки своїх частин. Цей захід дуже важливий, тому що він максимально наближений до стандартів НАТО, дає нам нові можливості в розвитку наших підрозділів за стандартами НАТО.

 

Український мілітарний портал