Шмигаль назвав три необхідних кроки для захисту промисловості

Комунікація з підприємцями, робота на зовнішніх ринках та створення відповідних умов – це основні три кроки для захисту промисловості. Про це під час години запитань до уряду повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

На запитання, які конкретні три кроки ви ініціюєте найближчим часом, щоб захистити промисловість України, Шмигаль зазначив: “Крок номер один – це отримати відповідь від наших промисловців, підприємців малого та середнього бізнесу, а що для них треба”.

“А це порядка 100 кроків, які необхідно зробити уряду, парламенту для того, щоб бізнес відчув себе вдома та міг спокійно робити свою роботу, створювати робочі місця та платити податки. Тому, перший крок – це відверта розмова з бізнесом… Далі, це робота на зовнішніх ринках для того, щоб розвинути наш експортний потенціал. Сьогодні Україна чи не єдина країна у світі, яка до цього часу не займалася лобізмом наших промисловців та аграріїв на міжнародних ринках. Вони самі шукали для себе збут… І третє, це створення відповідних умов з точки зору і податків, і зайнятості для бізнесу… Ця третя умова виникає із першої”, – зазначив Шмигаль.