Відкрито провадження у справі щодо земельної ділянки відведеної для експлуатації яхт-клубу в Одесі

Прес-служба Господарського суду Одеської області повідомляє, що в провадженні судді Юлії Щавинської перебуває справа №916/465/20 за позовом Першого заступника керівника Одеської місцевої прокуратури №3 до відповідачів Одеської міської ради та Товариства з обмеженою відповідальністю “Варда Плюс” про визнання незаконними рішень, визнання недійсним договору оренди землі, зобов’язання повернути місту земельну ділянку площею понад 6,5 га в місті Одесі на Французькому бульварі.

В обґрунтування позовних вимог прокуратура зазначає про винесення Одеською міською радою з порушенням норм діючого законодавства рішень щодо надання ТОВ “Варда Плюс” дозволу на розроблення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель яхт-клубу з рятувальною станцією та про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею понад 6,5 га в місті Одесі на Французькому бульварі та надання її в оренду ТОВ “Варда плюс” на 10 років для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель яхт-клубу з рятувальною станцією.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 26 лютого 2020 року відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання на 23 березня 2020 року о 14:00.

Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, б. 29, в залі судових засідань №13 (5 поверх).

Повні тексти електронних копій процесуальних документів у справі є загальнодоступними на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень (http://reyestr.court.gov.ua).