Кількість інфікованих коронавірусом українців на борту Diamond Princess зросла до чотирьох – МЗС

Четверо громадян України, членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, у яких діагностовано коронавірусну інфекцію, перебувають у лікарнях Токіо, стан їхнього здоров’я задовільний, розповіли виданню “ГОРДОН” в Міністерстві закордонних справ України.
Кількість заражених новим коронавірусом SARS-CoV-2 громадян України – членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess – зросла до чотирьох. Це випливає з відповіді, яку видання “ГОРДОН” одержало від пресслужби Міністерства закордонних справ України.

Загалом на борту судна перебувало 25 громадян України. Раніше було відомо про двох хворих українців.

“Станом на 26 лютого 2020 року чотирьох громадян України, у яких діагностовано наявність вірусу COVID-19, госпіталізовано в медичні установи Токіо. Наразі стан наших співвітчизників задовільний”, – повідомили у МЗС.

Інші громадяни України й надалі перебувають на борту Diamond Princess.

За інформацією посольства України в Японії, їм провели тестування на коронавірус, результати дослідження поки невідомі.

“Наших співвітчизників, які одержать позитивні результати тестів, буде госпіталізовано в місцеві медустанови, [які одержать] негативні – продовжать карантин”, – розповіли у відомстві.

24 із 25 українців, із якими зв’язалися українські дипломати, заявили, що планують проходити карантин у Японії, повертатися в Україну найближчими днями вони не збираються. Ще один українець поки не вийшов на зв’язок.

Загалом на борту лайнера, який стоїть на карантині в порту Йокогама, було 3,7 тис. осіб із 56 країн світу. Із них 2,7 тис. осіб – пасажири, решта – екіпаж судна.

Станом на 27 лютого, за даними японського телеканала NHK, коронавірус було підтверджено у 700 пасажирів та членів екіпажу, померло восьмеро осіб. Загалом у Японії зафіксовано 900 випадків зараження.