Державне підприємство «МТП «Южний» першим почало використовувати на ProzorroMarket

Державне підприємство «МТП «Южний» перший порт в Україні, який використовує ProzorroMarket. Тепер покупки можна робити у декілька кліків. 

ProzorroMarket – це перший державний онлайн-магазин. Бажаючи йти в ногу з часом, керівництво держстивідора постійно проводить вивчення інновацій та їх впровадження у роботу порту. Тому підприємство вже зараз бере участь в пілотному проекті і купує невеликі партії товарів у пару кліків, як у звичайному інтернет-магазині.

«Ми вже підписали наказ щодо участі ДП «МТП «Южний» у пілотному проекті, зареєструвалися на майданчику та зробили першу покупку – офісний папір. Це дуже просто, вся процедура зайняла всього 4 дні. При цьому вартість паперу на 20% менша за минулорічну», – зазначив заступник директора з матеріально-технічного забезпечення Дмитро Жуков.

В каталозі онлайн-магазина представлені найпопулярніші товари, без особливих вимог, суми покупок обмежені. За кваліфікацію постачальників та якість пропозицій відповідають адміністратори електроного каталогу. Також вони аналізують ціни товарів. Державні підприємства можуть бути впевнені, що їх вартість – ринкова, а якість відповідає вимогам.

Це значно економить час та кошти держстивідора «Южний». Для замовлення не потрібно оголошувати процедуру, чекати на аукціон та проводити кваліфікацію. Це вже зроблено адміністраторами каталогу. Лише за 2 дні постачальник надає відповідь, та до 7 календарних днів поставляє товар.

«Ми переглянули та змінили процес закупівель. Завдяки удосконаленню системи, підприємство економить значні ресурси. Ми завжди будемо брати участь в пілотних проектах, які поліпшують роботу підприємства», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Олександр Олійник.