Апеляційний суд Києва залишив у силі арешт майна Суднобудівний завод “Океан”

Про це повідомив переможець аукціону з придбання суднобудівного заводу “Океан” Василь Капацина.

“Як законослухняний громадянин, я приймаю будь-яке рішення українського суду у цій справі.

Як людина, яка розуміється на невербальних реакціях людей на події і оточуюче середовище, скажу наступне.

Я вдячий головуючій судді за надію на справедливість, яку вона подарувала колективу заводу «Океан» на засіданні 5 лютого. Весь цей час ми жили цією надією.

Але сьогодні я побачив зміни, які відбулися в поведінці як суду, так і прокурора. Сьогодні я побачив адміністративний тиск – рішення було очевидним задовго до його проголошення.

Це рішення суду – не має нічого спільного з законом і справедливістю, а тим паче з Верховенством Права.
Але «Океану» – не вперше приймати удар долі. І цей удар ми приймаємо з гордо піднятою головою.
Хочу нагадати Офісу генерального прокурора на чолі з Русланом Рябошапкою, його підлеглим Сергію Гончаренку і Олександру Білоусу, а разом із ними судді Печерського суду Олегу Білоцерківцю, всій трійці Апеляційного суду Києва – тепер за подальшу долю Заводу, за благополуччя 700 миколаївських сімей і відродження українського суднобудування – несете відповідальність Ви.

Чи спатимете Ви спокійно сьогодні вночі? Імовірно, що так. Я – ні. Але ми не здамося, вистоїмо і відродимо славу Миколаєва – Міста Корабелів. І повернемо Україні статус морської держави.
А Ваші прізвища – буде вписано в історію українського рейдерства, в історію великої ганьби української прокуратури і суду.

Принагідно, звертаюся до Президента Володимира Зеленського. Володимире, відсьогодні я радитиму кожному інвестору, який планує вкласти в Україну бодай гривню – перш ніж це робити, вивчити справу про цьогорічну рейдерську атаку на завод «Океан». Справу про те, як Держава, яку Ви очолюєте, вбиває український бізнес.

Мені 64 роки. Я Миколаївець. Я і моя команда стоятимемо до кінця, бо знаємо, як це – відповідати за дане людям слово.”

 

Все буде «Океан»!✌️??