Охороняти Миколаївський порт як і раніше буде “Альфа Безпека” за 12 млн.грн.

Охоронна компанія “Альфа Безпека” в третій раз отримала контракт вартістю 12 млн. 322 тис. 195,20 грн. на охорону території Миколаївського морського порту.

Про це повідомляє ІншеТВ з посиланням на дані системи ProZorro.

В аукціоні брали участь лише дві фірми: “Альфа Безпека” та “Констебль”. В ході торгів учасники знизили ціну на 50 тисяч, але пропозиція традиційного партнера порту виявилося дешевше на 600 грн.

Нагадаємо, компанія “Альфа Безпека” вперше з’явилася в Миколаївському морпорту в 2018 році, витіснивши звідти держслужбу охорони, при цьому її пропозиція була в два рази більше, ніж у конкурентів.

Спочатку за цим договором було відкрито кримінальне провадження, яке завершилося безрезультатно.

Засновник “Альфа Безпеки” Микола Марченко працював першим заступником начальника департаменту захисту економіки Нацполіціі. На думку ЗМІ, компанія пов’язана з заступником НПУ Ігорем Купранцом.

Миколаївський морпорт був одним з перших держпідприємств, які користувалися послугами “Альфа Безпека”. До сьогоднішнього дня у неї 38 договорів на 115 млн.грн., В числі закказчіков – підприємства Укрзалізниці і Укртрансгаз. Але Миколаївський морпорт залишається найбільшим її клієнтом.

Нагадаємо, “Морські бізнес-новини України” неодноразово розповідали як фірма “Альфа безпека” використовувалась для здійснення тиску на стивідорів та агентські компаній в порту з початку своєї роботи у Миколаївському порту у 2017 році.