Міністерство інфраструктури приховує інформацію щодо листа від постійного представника України при ІМО

Всеукраїнська асоціація “Морська освіта” звернулась за роз’ясненнями до Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури щодо наробившого галасу серед морської спільноти листа Посольства України в Великобританії (постійного представника України при ІМО) до Міністерства інфраструктури про те, що Україна вчасно не подала звіт про виконання вимог Конвенції ПДНВ.

Нагадаємо, через ігнорування цієї проблеми Міністерством є загроза того, що іноземні держави можуть перестати визнавати кваліфікаційні документи українських моряків. Дивіться статтю “Україна вчасно не подала звіт про виконання вимог Конвенції ПДНВ, – Григоров”.

Міністерство зовнішніх справ підтверджує отримання цього листа в той час, як Міністерство Інфрастуктури в особі державного секретаря Андрія Галущака спростовує як факт отримання листа від постійного представника України при ІМО, так і нараду, з обговорення ціїє інформації.

Що хоче виграти Мінінфраструктури цими діями? Чи це просто такий собі банальний захист недолугих чиновників з конкретними прізвищами, які мали відреагувати на цю ситуацію та застереження в цьому листі?