Завдання 2,5 млн грн збитків Бердянській філії АМПУ: нові підозрювані

Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили трьом особам про підозру у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України), наслідком чого стало завдання 2,49 млн грн збитків Бердянській філії ДП «Адміністрація морських портів України».

Йдеться про:

– заступника начальника Бердянської філії ДП АМПУ;

– інженера Бердянської філії ДП АМПУ;

– екскерівника комерційної компанії.

Всіх осіб затримано, наразі вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання в Києві. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Як встановило слідство, зазначені особи продовж 2018 – початку 2019 рр. організували схему, за якою державне підприємство перерахувало комерційній компанії кошти за фактично не поставлене обладнання. В результаті, інтересам держави завдано збитків на 2,49 млн грн, що підтверджено висновком судової економічної експертизи.

 Розслідування цих фактів НАБУ та САП здійснюють з лютого 2019 року. 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.