Щодо дій правоохоронних органів стосовно посадових осіб Адміністрації Бердянського морського порту

Сьогодні, 19 лютого2020 року, детективами Національного бюро за процесуального керівництва САП, чотирьом особам Адміністрації Бердянського морського порту повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та завданні підприємству збитків при закупівлі обладнання.

Адміністрація морськихпортів України декларує безумовну зацікавленість та сприяння неупередженому встановленню усіх деталей цієї справи та протягом усього періоду слідства надавала детективам НАБУ усю необхідну інформацію. Договір на постачання обладнання, що став предметом розслідування, був укладений Бердянською філією ДП «АМПУ» за результатами відкритих торгів в електронній системі закупівель ProZorro. До теперішнього часу постачальник не виконав своїх зобов’язань за договором.

Для запобігання збитків у 2019 році, підприємством розпочата претензійна робота. Наприкінці грудня 2019 року філією подано позов до господарського суду Дніпропетровської області з вимогою стягнення з постачальника 4,4 млн грн, у т.ч. 2,49 млн грн — сплачені підприємством авансові платежі, решта — штрафні санкції згідно умов договору.

 

logo-jpg ua