Поліція звернулась до міської влади Миколаєва з пропозицією негайно організувати місця відстою вантажівок

З огляду на ситуацію, що склалася на вулиці Залізничній, а саме велике скупчення великовантажних транспортних засобів, які, перебуваючи в черзі в порт, порушують правила дорожнього руху (паркуються у 2–3 ряди, чим заважають іншим учасникам дорожнього руху, а також здійснюють зупинку\стоянку в місцях, де це заборонено, чим порушують вимоги дорожніх знаків 3.34 та 3.35 з табличкою 7.5.1 ПДР України), а також завдають складнощів місцевим мешканцям.

У зв’язку з цим сьогодні відбулася виїзна нарада керівництва УПП в Миколаївській області спільно з представниками місцевих мешканців, за результатами якої було вирішено звернутися з пропозицією до міської влади задля негайного розв’язання проблеми, а саме організувати місця відстою вантажівок за межою міста з диспетчеризацією руху до місць розвантажування.

Звертаємось до водіїв великовантажних транспортних засобів!

Задля запобігання транспортного колапсу в місті наполягаємо на неухильному дотриманні правил дорожнього руху (а саме правил зупинки/стоянки) та, за можливості, чекати своєї черги на розвантаження за межею міста. Також нагадуємо про необхідність тентування транспортних засобів, які везуть сипучий вантаж.

У разі порушення водіями правил дорожнього руху патрульна поліція діятиме згідно чинного законодавства та притягуватиме порушників до адміністративної відповідальності!

Нагадаємо, 16 лютого на перетині вул. Залізничній та Космонавтів, перед залізничним переїздом в Миколаєві місцеві жителі перекрили дорогу для руху великовантажних автомобілів, протестуючи проти величезної кількості фур під вікнами своїх будинків. 

Близько сотні людей вишикувалися шеренгою і перегородили проїзд. За словами протестувальників, після того, як порт закрив заїзд з вул. З-й Слобідській, весь транспорт рухається по їхній вулиці: періодично великовантажні автомобілі шикуються в чотири ряди, повністю блокуючи проїзд.