Комітет з питань транспорту прийняв рішення рекомендувати ВРУ проект Закону про внутрішній водний транспорт

Члени Комітету з питань транспорту та інфраструктури провели 15 лютого 2020 року Засідання Комітету за участю Міністра інфраструктури Владислава Криклія, представників Міністерства інфраструктури, експертів та консультантів проекту технічної допомоги ЄС «Сприяння транспортному розвитку річки Дніпро».
Головним питанням порядку денного було розгляд доопрацьованого проєкту Закону України «Про внутрішній водний транспорт» реєстр. № 1182-1-д від 17.01.2020 р., поданий 45-ми народними депутатами України, представниками майже всіх політичних сил і всіма членами нашого Комітету.
Цей законопроєкт є одним із пріоритетних на сьогодні в транспортній галузі і визначений як невідкладний Президентом України Зеленським В. (Указ Президента України від 08.11.2019 № 837/2019).
Нагадаємо, що проєкт Закону України «Про внутрішній водний транспорт» розробляється з вересня 2009 року, тобто більше 10 років і ми маємо поставити крапку в цьому питанні.
Комітетом підготовлено законопроєкт у новій редакції з урахувань зауважень і пропозицій учасників ринку з дотриманням всіх вимог Регламенту Верховної Ради України, і всі ми підтримали цей законопроєкт долучившись до його підписання.
Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внутрішній водний транспорт, реєстр.№ 1182-1-д від 17.01.2020 прийняти за основу.