Господарський суд Миколаївської області 14 лютого відмовив у задоволенні позову про визнання недійсними результатів аукціону з продажу майнового комплексу ПАТ “Миколаївський суднобудівний завод “Океан”, рішення оголосила суддя Тетяна Давченко.
Про це повідомляють НікВєсті.
До суду в рамках справи про банкрутство ПАТ “Миколаївський суднобудівний завод “Океан” звернулися кілька офшорних компаній, а також Анатолій Нємов, який позиціонує себе як глава профспілки Заводу, хоча таким не є. Вони просили суд визнати недійсними результати аукціону від грудня 2018 з продажу майна “Океану” і скасувати договір з компанією “Торговий дім “Аннона”. Але справа в тому, що всі, хто просив скасувати аукціон – насправді можуть вважатися такими, що пов’язані з доведенням ПАТ “Миколаївський суднобудівний завод “Океан” до банкрутства.
“Суд поставив крапку, в задоволенні позовів було відмовлено. Аукціон визнаний таким, що був проведений відповідно до закону. Будь-які інсинуації повинні бути припинені. Суд зазначив, що рішення вступає в силу з моменту проголошення, і ніхто не може говорити, що щось було не так після рішення суду”, – прокоментував рішення представник інвестора заводу “Океан” Василя Капацини, адвокат Сергій Панченко.
Комплекс заводу “Океан” був проданий на аукціоні 3 грудня 2018 роки за 122,195 млн гривень компанії “Торговий дім “Аннона”. Інвестор – миколаївський бізнесмен Василь Капацина. Власник взяв на себе зобов’язання виплатити колишнім працівникам Заводу заборгованість із зарплати на понад 90 млн грн, що було зроблено.
У квітні 2019 року ТОВ “Суднобудівний завод “Океан” (з січня 2019 року управляє Заводом) отримав перше держзамовлення – ремонт земснаряду для АМПУ, восени 2019 року був укладений контракт з голландською компанією “Eurobulk” на будівництво 2 барж, а також інший іноземний контракт на модернізацію суховантажу класу річка-море.
Сьогодні на заводі “Океан” працюють близько 700 працівників, до бюджетів усіх рівнів у 2019 році Завод сплатив майже 45 млн грн податків.