Курсанти Морехідного коледжу завершили стажування у військових частинах та на кораблях ВМС ЗСУ

Курсанти відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія” завершили стажування у військових частинах та на кораблях ВМС ЗС України. Військове стажування з курсантами третього курсу проходило з метою набуття та вдосконалення ними необхідних знань, вмінь та практичних навичок у виконанні обов’язків за відповідною посадою на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Серед основних завдань стажування також було отримання досвіду у керівництві підрозділами при проведенні заходів підготовки до бойового застосування та повсякденної діяльності, тренування навиків з організації експлуатації, ремонту і збереження озброєння та військової техніки, охорони навколишнього середовища тощо.

– Поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання, добір фактичного матеріалу для виконання атестаційних робіт та підготовки до комплексного екзамену за спеціальністю стали результатом проходження практики – зауважив керівник військової практики від навчального закладу капітан 3 рангу Іван Бодня.