В порту Ольвія зареєстровано нового портового оператора

12 лютого 2020 року державне підприємство «УКРОБОРОНСЕРВІС» включено до Реєстру морських портів України як портового оператора спеціалізованого морського порту Ольвія.

Таким чином на сьогоднів спеціалізованому морського порту Ольвія здійснюють діяльність:

• ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» — портовий оператор, що є учасником пілотного проєкту з концесії;

• ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» — морський термінал, що має амбітні цілі з розширення бізнесу та клієнтської бази;

• ТОВ «ЄВТ Грейн» — портовий оператор, що здійснює експлуатацію морського терміналу ТОВ «Компанія «Євровнєшторг»;

• ДП «УКРОБОРОНСЕРВІС» — портовий оператор, основним напрямком діяльності якого є реалізація державнихінтересів Україниу сфері експорту та імпорту продукції і послуг військово-технічного та спеціального призначення.

 

Довідково:

Чинним законодавством встановлено, що Реєстр морських портів України – електронна база даних з обліку морських портів, метою якої є забезпечення даними, необхідними для виконання завдань у сфері безпеки мореплавства, охорони навколишнього природного середовища, а також для здійснення державного нагляду (контролю). Ведення Реєстру морських портів України здійснюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Як Адміністратор Реєстру державне підприємство «Адміністрація морськихпортів України» збирає, веде облік, узагальнює систематизує, аналізує, проводить перевірку та вносить відомості до Реєстру або виключає з нього, забезпечує технічне і технологічне супроводження Реєстру, доступ до нього, збереження та захист даних, що містяться у Реєстрі.

Olvia 3