У 2019 році зерновий термінал EVT перевалив понад 1,5 млн тонн вантажів

Портовий зерновий термінал EVT в січні-грудні 2019 року перевалив 1 млн 519 тис. тонн вантажів. Біля причалу комплексу було оброблено 67 суден. Більш ніж половину вантажообігу склала пшениця.

Протягом минулого року через причал перевалено 1,49 млн тонн, а баржами по принципу другого борту – 28,56 тис. тонн. Термінал EVT працював з 8 сільськогосподарськими культурами. На експорт відправлено 809 тис. тонн пшениці, що склало 53% від вантажообігу терміналу. На другому місці – кукурудза – 424 тис. тонн (28%), далі шрот – 95 тис. тонн, ріпак – 92 тис. тонн, соя – 58 тис. тонн, ячмінь – 22 тис. тонн, горох – 16 тис. тонн і сорго – 3 тис. тонн.

Судна від причалу EVT з експортним зерном відправлялися в Північну Африку, Близький Схід, Європу, Південну Америку і Південно-Східну Азію.

«2019-й для EVT став першим повним роком роботи. На сьогодні в Україні наш термінал один з тих, що найбільш активно розвивається. Підбиваючи підсумки року можемо сказати, що плани не тільки виконані, але і перевершили очікування. Хочу подякувати нашим клієнтам за довіру, а партнерам за виконання всіх зобов’язань. В цьому році ми плануємо продовжити розвивати наші потужності й обсяги перевалки вантажів. Зокрема, будуть побудовані 20 силосів, другий причал і встановлена ​​ще одна суднонавантажувальна машина», – зазначив директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.