На лайнері Diamond Princess коронавірус виявили ще у 60 пасажирів

Загальна кількість заражених – 130 осіб.

На круїзному лайнері Diamond Princess, який поміщений на карантин у порту в японському місті Йокогама повідомили про 60 нових випадках коронавірусної інфекції. Про це передає The Japan Times

Інформація про нових хворих стала відома вранці у понеділок, 10 лютого після того, як повідомлялося про 70 підтверджених випадків зараження вірусом. В результаті загальна кількість пацієнтів з судна досягла 130.

У понеділок японський уряд також оголосив, що розглядає питання про проведення перевірок на наявність нового коронавірусу для всіх членів екіпажу і пасажирів на борту круїзного судна.

Пасажирам дозволять зійти з Diamond Princess тільки після того, як стануть відомі всі результати обстежень.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я повідомило про зараження громадянина України коронавірусом на лайнері Diamond Princess в Японії. 

За даними українського відомства, наразі заражений коронавірусом українець знятий з круїзного лайнера та доправлений до японської лікарні. Українець щонайменше 14 днів перебуватиме в ізоляції під відповідним медичним спостереженням.

Зазначається, що в Держприкордонслужби є дані всіх 25 українців, які перебувають на борту лайнера Diamond Princess. Однак дані хворого коронавірусом громадянина не розголошуються.

“По поверненню їх до України за ними буде встановлено медико-санітарне спостереження. Дата повернення їх в Україну ще не визначена”, – додали в МОЗ.