У рамках 12-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської Комісії з питань економічного співробітництва 31 січня 2020 року у м. Києві відбулась двостороння зустріч Міністра інфраструктури України Владислава Криклія та Міністра енергетики Азербайджану Пярвіза Шахбазова.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці у інфраструктурних проектах, будівництві доріг та концесійних проектах у морських портах Чорноморськ і Одеса.

Міністр інфраструктури відзначив, що Україна вже провела два успішні концесійні конкурси у морських портах та готує наступні пропозиції для інвесторів: “Наступний концесійний конкурс буде в морському порту Чорноморськ, де цікавими для бізнесу будуть поромний комплекс та контейнерний термінал. Також інвесторів має зацікавити пасажирський термінал та готель у морському порту Одеси. Цей комплекс знаходиться в історичному центрі міста і має хороші перспективи”, – заявив Владислав Криклій.

Також Міністр інраструктури України повідомив, що Уряд оголосив масштабне будівництво з 1 березня та закликав представників компаній з Азербайджану брати участь у тендерах на дорожні роботи.