АМПУ приєдналась до Міжнародної асоціації портів та гаваней

Державне підприємство «Адміністрація морськихпортів України» стало членом Міжнародної асоціації портів та гаваней (International Association of Ports and Harbors – IAPH).

IAPH визнана однією із провідних міжнародних організацій, що представляють голос світової портової галузі. Членство в IAPH має численні переваги, зокрема, можливість співпраці з ключовими гравцями світового портового/морського співтовариства, участь в процесі розробки міжнародних рамок для спільних інтересів портової індустрії; необмежений доступ інформаційних ресурсів Асоціації.

АМПУ зараз перебуває на етапі трансформації системи корпоративного управління. Участь в IAPH дозволить підприємству активно залучати досвід інших портових адміністрацій по управлінню портовими територіями, взаємовідносинами зі стейкхолдерами, працювати над залученням вантажо/пасажиропотоків в умовах постійно зростаючої конкуренції між портами, використовувати кращі практики розвитку портової інфраструктури, забезпечення безпеки мореплавства та захисту екології у портах.

Серед функцій цієї організації – зміцнення партнерських зв’язків між портами-членами шляхом сприяння взаємодії, діалогу, вирішення проблем, розробці найкращих практик; використання досвіду своїх членів через діючі технічні комітети і програми, які створюють платформи, орієнтовані на вирішення складних проблем, пов’язаних з портами і морською галуззю, підвищення ефективності і стійкості портів у всьому світі; заохочення і прихильність членів асоціаціїдо створення більш чистої, безпечною, екологічно стійкої галузі; активна взаємодія з різними морськими і міжнародними організаціями (ІМО, ЮНКТАД, ВМО, Постійна міжнародна асоціація конгресів по судноплавству (PIANC), які виступають за глобальне вирішення питань, що впливають на учасників IAPH.

В рамках IAPH щорічно проводяться Всесвітні конференції морських портів з метою сприяння обміну досвідом та найкращими практиками управління портами. Адміністрацію морських портів України, як нового члена асоціації, буде представлено на цьогорічній конференції, яка відбудеться у березні2020 року.

Довідково:

Міжнародна асоціація портів і гаванейзаснована 7 листопада1955 року.На сьогодніоб’єднує близько 180 портів (Антверпен, Амстердам, Барселона, Констанца та ін.) і 150 підприємств різної форми власності, які пов’язані з портовою діяльністю в 90 країнах.Порти-члени разом контролюють понад 60% світової морської торгівлі і майже 80% світових контейнерних перевезень.

IAPH