В Миколаєві обговорили спорудження шляхопроводу тунельного типу в припортовому районі

В четвер, 30 січня відбулось чергове засідання робочої групи з питань реалізації інфраструктурних проєктів в Корабельному районі Миколаєва. Порядок денний передбачав розгляд питання будівництва інженерних споруд, за допомогою яких вдасться зменшити завантаженість транспортних артерій в припортовому районі міста.

За словами голови робочої групи – очільника адміністрації Корабельного району Олександра ЦУКАНОВА на сьогодні розглядаються три варіанти можливого розташування споруди, а саме: будівництво тунельного автотранспортного переїзду під залізничною гілкою за напрямом проспекту Богоявленського, будівництво надземного шляхопроводу на ділянках доріг вулиць Доктора Самойловича та Остапа Вишні з улаштуванням розв’язки на вулиці Степова, а також третього варіанту – на ділянках доріг вулиць Доктора Самойловича та Остапа Вишні з примиканням до вулиці Янтарна.

Заслухавши представників проєктних компаній члени робочої групи колегіально висловили бачення найбільш прийнятного варіанту будівництва шляхопроводу тунельного типу на перетині проспекту Богоявленського та залізничної гілки, який сприятиме покращенню умов життя мешканців міста.

Директор департаменту розвитку портової інфраструктури ДП «АМПУ» Сергій ГЛАДУН запропонував присутнім попередньо детально розглянути можливість будівництва в обраному місці виходячи з фактично існуючих інженерних характеристик.

«Визначення попередніх містобудівних та архітектурних рішень щодо об’єкта є надважливими питаннями, які слід першочергово розглянути та вирішити», – зауважив Сергій ГЛАДУН.

Заступник міського голови м. Миколаєва Юрій АНДРІЄНКО наголосив на повній підтримці реалізації даного проєкту та запропонував якнайшвидше організувати зустріч проєктантів та управління містобудування та архітектури, для визначення відповідності представленого проєкту існуючим обмеженням забудови земельної ділянки та містобудівних умов.

«Реалізація даного проєкту дуже важлива для подальшого сталого розвитку підприємств морської галузі Корабельного району. Прийняття раціональних планувальних, економічних, архітектурних, конструктивних та інженерних рішень – основна та першочергова задача наших засідань», – додав начальник адміністрації порту Ольвія Андрій ЄГОРОВ на завершенні засідання.

Наступне засідання робочої групи заплановано до проведення в лютому поточного року.

Морегосподарську галузь представляли: Суднобудівний завод “Океан”, ТОВ “Морський спеціалізований порт Ніка-Тера”, EVT, ДП “Стивідорна компанія “Ольвія”, UPSS Terminals, Ascet Shipping, ДП «Укроборонсервіс», ТОВ «ТрансЮкрейн».