На засіданні Ради порту Миколаїв розглянули проект COFCO, а також питання функціонування залізничної інфраструктури

29 січня відбулось перше в цьому році засідання Ради порту, головними темами якого були результати роботи порту в 2019 році, а саме обсяги вантажопереробки та стан виконання Плану розвитку морського порту Миколаїв, розгляд проєкту Обов’язкових постанов, Положення про Раду морського порту Миколаїв та склад її учасників, розгляд проекту COFCO, а також питання функціонування та розвитку залізничної інфраструктури порту.

Для обговорення питань порядку денного в актовій залі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова зібрались заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Коваленко, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, голова адміністрації Заводського району міста Миколаєва Віктор Дмитрук, керівництво адміністрації Миколаївського морського порту, НУК імені адмірала Макарова, представники Укрзалізниці, портових операторів та інших підприємств, що здійснюють свою діяльність на території та акваторії порту, а також представники профспілок Миколаївського морського порту.

Під час розгляду питань порядку денного члени Ради порту висловлювали свої зауваження, задавали питання, вносили пропозиції. Висловлювали свої думки відносно розвитку порту в площині розвитку міста та регіону і представники місцевих органів влади. Важливо врахувати те, що порт знаходиться у місті, тому його розвиток має відбуватися паралельно з розвитком міста, його інфраструктури, під’їзних шляхів. І це планування повинно бути гармонійним, з активною співпрацею адміністрації порта та стивідорних компаній з місцевою владою.

Директор ТОВ «ДССК» Юрій Булгаков презентував присутнім проект з розвитку перевантажувального комплексу зернових, олійних культур і продуктів їх переробки в морському порту Миколаїв. Своїм проектом компанія виражає наміри в проведенні реконструкції, модернізації перевантажувального комплексу, розташованого в тилу причалів № 1, 2, а також в отриманні та здійсненні права користування реконструйованим причалом № 0 у відповідності до чинного законодавства України.

Після розгляду питань порядку денного у конструктивному діалозі та обговоренні було прийнято низку важливих рішень для стабільної роботи та розвитку Миколаївського морського порту.

В.о. начальника адміністрації Миколаївського морського порту Михайло Мельніченко подякував присутнім за ефективну роботу та висловив сподівання на подальше зростання виробничих показників у роботі порту.