Головою Наглядової ради АМПУ обрано Андрія Гайдуцького

Наглядова рада державного підприємства «Адміністрація морськихпортів України»на черговому засіданні 30 січня2020 року обрала Головою Наглядової ради Андрія Гайдуцького.

Нагадаємо, що 11 січня цього року Андрій Гайдуцький та Дмитро Гончарук були призначені згідно з Наказом Міністерства інфраструктури України від 28.12.2019 року членами Наглядової ради — представниками держави.

Андрій Гайдуцький має 20 років професійного досвіду в сфері макроекономіки, макрофінансів, банківської справи та інвестицій. У 2015–2017 роках працював заступником голови Фонду державного майна України. Відповідав за приватизацію державної власності відповідно до міжнародних стандартів, запуск продажу державних активів черезонлайн-аукціони «ProZorro», сприяв розвитку реформи корпоративного управління відповідно до стандартів ОЕСР.

У 2015 році Андрій Гайдуцький був ініціатором та членом Робочої групи з розробки нового законодавства про державно-приватне партнерство. Група приділила особливу увагу розробці нового регламенту щодо концесії морських портів України з метою залучення приватного капіталу та збільшення вантажо- та пасажироперевезень через Україну.

Також працював на керівних посадах в комерційних і державних банках, включаючи Альпарі Банк, Укрексімбанк і Національний банк України. До цього працював у кількох місцевих та міжнародних інвестиційних компаніях, включаючи SARS Capital та американський інвестиційний фонд SigmaBleyzer. Має великий досвід співпраці з міжнародними інвесторами, донорами та МФО.

Довідково:

Наглядова рада ДП «АМПУ» була створена в лютому2019 року. Зараз до її складу входять три незалежні члени — Патрік Верхувен (Patrick Verhoeven, Бельгія), Вольфганг Хуртієнне (Wolfgang Hurtienne, Німеччина), Ян ван Схонховен (Jan van Schoonhoven, Нідерланди), а також три представника держави – Андрій Гайдуцький, Антон Ященко та Дмитро Гончарук.

Згідно зі статутом ДП «АМПУ» та Положенням Міністерства інфраструктури України про Наглядову раду ДП «АМПУ», Наглядова рада – це орган, що регулює діяльність Голови ДП «АМПУ», оцінює пропозиції щодо розвитку підприємства у відповідності до чинного законодавства, контролює фінансово-господарську діяльність ДП «АМПУ».

IMG 1119

IMG 1128