Держгідрографія пропонує нову послугу для користувачів ECDIS-систем

Зважаючи на сучасний рівень реалізації Стратегії розвитку і впровадження е-навігації Держгідрографія запускає нові сервіси. З 1 січня 2020 року установа надає користувачам офіційних ECDIS-систем послуги із забезпечення електронними навігаційними картами та їх оновленнями з використанням системи захисту за стандартом S-63 Міжнародної гідрографічної організації.

Послуга надається з повним дотриманням стандартів та рекомендацій Міжнародної гідрографічної організації та положень Міжнародної конвенції SOLAS. З роботою нового сервісу можна ознайомитись на офіційному сайті Держгідрографії в розділі «Картографічне забезпечення».

За відповідним посиланням користувач може завантажити останню версію всієї національної колекції навігаційних карт у вигляді файлу базового диска даних BASE Disk та файлу UPDATE Disk з їх оновленнями, зашифрованими відповідно до схеми захисту даних S-63 Міжнародної гідрографічної організації.

Судноводій (користувач) встановлює базовий диск відповідно до технічних вимог системи ECDIS. Файл UPDATE Disk оновлюється на сайті згідно з черговим випуском офіційного видання Повідомлення мореплавцям України (ПМ України). Для підтримки карт на сучасному рівні судноводієві достатньо завантажити цей диск з оновленнями та інсталювати їх у свою  ECDIS-систему.

Послуги на окремі карти, як і терміни їх використання, можуть бути обрані користувачем у будь-якій комбінації на термін 3, 6, 9 або 12 місяців.