Річкове судноплавство на Дунаї було заблоковано після того, як на мілину через низький рівень води сіло українське судно

У північній Болгарії 28 січня річкове судноплавство на Дунаї було заблоковано після того, як на мілину через низький рівень води сіло українське судно. Повідомляє Ройтерс.

Судноплавство на річці Дунай був заблокований на півночі Болгарії у вівторок після того, як українське судно сіло на мілину через низький рівень води, повідомляє болгарське морське агентство.

Докладалися зусилля для вивезення українського корабля, оскільки 15 інших суден утримувались через інцидент біля міста Белене, повідомив чиновник агентства. Немає інформації про те, які вантажі перевозили ці судна.

Болгарські власті заявили, що капітана українського судна буде оштрафовано за те, що він не дотримувався обмеження по глибині 22 дециметра. Повідомляється, що судно пройшло з осадкою 23 дециметри.

Дунай є важливим транспортним маршрутом для нафтопродуктів, а також для експорту зерна у східноєвропейські країни до Західної Європи.

Морське агентство Болгарії заявило, що поки не відомо, коли судноплавство по Дунаю буде відновлено.