Накладення арешту на МСЗ “Океан” не забороняє користуватися та володіти вказаним майном його власникам – Офіс Генпрокурора
Офіс генерального прокурора ще раз прокоментував накладення арешту на цілісний майновий комплекс Миколаївського суднобудівного заводу “Океан”.
 
Прокуратура запобігає подальшим спробам незаконного відчуження майна цілісного майнового комплексу Публічного акціонерного товариства «Миколаївський суднобудівний завод «Океан». Саме з метою збереження стратегічного для держави підприємства прокуратура внесла, а Печерський районний суд м. Києва наклав арешт на майно заводу.

Накладення арешту не забороняє користуватися та володіти вказаним майном його власникам. Заборона суду стосується лише права розпоряджатися та відчужувати його. Рішенням суду дотримано справедливої рівноваги між інтересами суспільства і правами власника.

Нагадаємо, рішення Печерського суду щодо аресту цілісного майнового комплексу заводу “Океан” було прийнято 14 січня 2020 року за поданням Офісу генерального прокурора. Мова йшла про нерухоме майно, а саме майно, яке на праві приватної власності належить Товариству з обмеженою відповідальністю КОМПАНІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИК» (КОМПАНІЯ «УКРБУД»).