Інвестор суднобудівного заводу “Океан” Капацина оскаржив у суді арешт підприємства, що накладений за ініціативою ОГПУ

Інвестор Миколаївського суднобудівного заводу “Океан” Василь Капацина оскаржив в судовому порядку арешт підприємства, накладений за ініціативою Офісу генерального прокурора України (ОГПУ).
Про це він повідомив в коментарі Українським Новинам.

“Сьогодні вранці я подав апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду м. Києва від 13.01.2020, який за клопотанням ОГПУ заарештував “Океан”. Наполягаю, що арешт незаконний і необгрунтований. Прокурори чергового разу стали заручниками агентурної спецоперації ФСБ Російської Федерації, не розібравшись поставили під сумнів існування суднобудівного заводу, який почав своє відродження”, – заявив Капацина.

“В основу клопотання ОГПУ лягла дезінформація, що надана в ОГПУ Ігорем Ігнатовим – людиною, яка безпосередньо пов’язана з російських олігархом Ігорем Юсуфовим (колишнім членом ради директорів “Газпрому”), останнім акціонером заводу, команда якого практично й довела “Океан” до банкрутства. Більш того, арешт був накладений у справі, що відкрита у 2014 році за доведення заводу до банкрутства, до якого я не маю ніякого відношення. В арешті не було й немає ніякої необхідності та сенсу. Вся отримана ОГПУ від Ігнатова інформація легко спростовується. За фактом дезінформації Ігнатова, я також звернувся до правоохоронних органів із заявою про подачу завідомо неправдивих відомостей, що є кримінальним злочином”, – зазначив інвестор миколаївського суднобудівного заводу “Океан”.

Як раніше повідомляли “Мосрькі бізнес-новини”, оприлюднено рішення Печерського суду щодо аресту цілісного майнового комплексу заводу “Океан”.