Асоціація “Укрсудпром” вимагає зняти арешт із майнового комплексу заводу “Океан” та припинити руйнування репутації України як морської держави

Асоціація “Укрсудпром” направила звернення до Президента України Володимира Зеленського.

Позиція корабелів України.
«Укрсудпром» обурений кампанією з дискредитації лідера європейського судно і кораблебудування – нашого потужного заводу «Океан» – яка розгорнулася на тлі накладення арешту на майно заводу з ініціативи Офісу генерального прокурора за сумнівних обставин.
У зв’язку з чим, просимо Вас вчинити всі залежні від Вас дії, аби не допустити завдання невиправної шкоди підприємству, зривання контрактів (зокрема міжнародних), і подальших масових звільнень корабелів Океану.
А саме, вимагаємо:
1 . Зняти арешт із майнового комплексу заводу Океан та припинити руйнування репутації міста корабелів Миколаєва та України як морської суднобудівної держави.
2. Провести розслідування – з якою метою та за чиєю саме вказівкою було накладено арешт на майновий комплекс заводу «Океан».
3. Провести розслідування на предмет імовірного впливу спецслужб і громадян Російської Федерації на дії співробітників Офісу генерального прокурора щодо накладання арешту на майно заводу Океан з метою знищення стратегічного підприємства.