Два відремонтовані понтони повернулися на Ізмаїльський морський вокзал

Перші два відремонтовані понтони були прибуксирувані до набережної Ізмаїльського морського вокзалу на початку тижня. Ще два готуються до транспортування у Херсон.

Нагадаємо, що у кінці жовтня минулого року понтони, розташовані уздовж набережної Ізмаїльського морського вокзалу, були передані в ремонт ТОВ “Черноморська судноплавна компанія” (м. Херсон), яке стало переможцем торгів у системі “ProZorro”. За договором сума контракту склала 8 мільйонів 148 гривень (з ПДВ).

Понтони – це плавучі причали (належать до категорії плавзасобів), призначені для безпечної швартовки і стоянки суден портового і пасажирського флоту. Понтон забезпечує безпечний перехід пасажирів та членів екіпажів між берегом та судном по трапах. Необхідність використання саме таких понтонів обумовлена постійною зміною рівня води в Дунаї. Понтони знаходяться під наглядом Регістра судноплавства України, і, відповідно до Правил Регістра, підлягали плановому огляду й ремонту в доці в 2019-му році.

Такого класу ремонт понтонів проводиться уперше за 40 років за рахунок коштів Адміністрації морських портів України. Згідно з умовами договору, ремонт має бути завершений до 23 лютого 2020 року.