Фахівці Херсонської верфі суднобудівного холдингу Смарт Мерітайм Груп (СМГ) приступили до різання металу для четвертого насиченого корпусу танкера-хімовоза. Замовником виступає голландська компанія VEKA Shipbuilding WT B.V.

На сьогоднішній день задіяні як автомати газової, так і плазмового різання. Заступник головного  будівельника Херсонській верфі Василь Філіп’єв зазначив: «З кінця січня почнемо складання та зварювання об’ємних дніщевих, бортових і палубних секцій з подальшою установкою в корпус судна. Всього при будівництві танкера ми плануємо використовувати близько 1200 тонн високоякісної суднобудівної сталі».

Це замовлення продовжує лінійку судів, побудованих для компанії VEKA на верфях СМГ. Танкер-хімовоз, замовлення №10001, був побудований на Херсонській верфі і названий ім’ям AIMEE в честь принцеси Оранської-Нассау Еймі Сонг (Aimée Söhngen). На Миколаївській верфі в цей же час здійснювалося будівництво другого танкера (замовлення №10002), названого надалі EMMA. Обидва судна були спущені на воду в березні 2019 го року.

Закладка четвертого танкера планується на першу декаду березня 2020-го року. Термін реалізації замовлення – 10 місяців.