За результатами відкритого відбору Одеську філію АМПУ очолив Руслан Сахаутдінов

За результатами відкритого відбору на посаду начальника Одеської філії ДП «АМПУ» (Адміністрація морського порту Одеса) обрано Руслана Сахаутдінова. Відповідне призначення своїм наказом затвердив міністр інфраструктури 13 січня2020 року на підставі подання голови ДП «АМПУ».

«Відкритий відбір на вакантну посаду начальника Одеської філії ДП «АМПУ» продемонстрував, що започаткована нами практика конкурентного відбору на керівні посади – це вірний крок. У відборі взяли участь 20 претендентів, з яких 8 повністю відповідали вимогам до кандидатів на цю посаду. Остаточний рейтинг претендентів складавсяза результатами співбесіди де вони презентували своє бачення подальшого розвитку Одеської філії та свої практичні кроки у перші100 днів роботина посаді»,— прокоментував процес відкритого відбору керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

У підсумку переможцем було визнано Руслана Сахаутдінова. Нового керівника колективу філії 14 січня2020 року представив заступник голови ДП «Адміністрація морськихпортів України» з морської і внутрішньої безпеки Сергій Гронський.

«Портовикам особливо представляти Руслана Ільдаровича не має необхідності. Увесь його трудовий шлях пов’язаний з Одеським портом. У васна очах він зростав як професіонал морського транспорту, напрацьовував організаторський досвід. В порту йому відомий не лише кожен причал, а й кожен, хто на цьому причалі працює, він знає усіх операторів виробничих комплексів і усі проблеми і виклики, які стоять перед підприємством. Сподіваюсь, у нового керівника і в колективу однакові бачення подальшого ефективного розвитку порту»,— наголосив Сергій Гронський під час зустрічі з колективом філії.

Довідково:

Руслан Сахаутдінов народився 12 січня1981 рокуна Одещині. Закінчив Одеський Національний Морський Університет (факультет «Організація перевезень і управління на транспорті»). Трудовий шлях починав експедитором у приватній компанії. В Одеському порту працює з 2003 року.До 2014 року пройшов усі сходинки кар’єрного росту від інженера відділу маркетингу до головного диспетчера порту. З 11 березня 2014 рокудо нинішнього призначення працював заступником начальника адміністрації порту з операційної діяльності.

 

Sahautdinov